Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Wesder #324 üzenetére

    Na megnéztem a videót, korrekt kritika! :K

    Én egyetértek vele, a kontrollert nem erre tervezték, hogy ilyen tervezésre meg precizitással tárgyak forgatására használják! Meg ahogy néztem a videót, én sem tudtam hova tenni a játékot. Én is azt tudom elképzelni ami a végén mondott, hogy ilyen Minecraft játékosoknak ez tetszhet esetleg. Azt ő is elismeri, hogy abban van ráció, ha valaki kreatív és egy demót akarna készíteni egy játékhoz, akkor az illető simán élvezheti. De utána derekasan bevallja, hogy neki nem jött át - és nem azért mert rossz lenne(!) - hanem mert ő személyesen nem tudja hova tenni. És én is pontosan így vagyok vele.

    De amúgy mint Zoly már mondta korábban, a kritikái a tesztelő szubjektív véleményét tükrözik, mert nem létezik olyan, hogy objektivitás. És ezt felvállalja. És én is így látom. Tehát nem kell vele mindig egyetértened - és nem is fogsz - nem arról szól az Otherworld. Az Otherworld egy élménymagazin.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák