Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wesder

    félisten

    válasz Carlos Padre #201 üzenetére

    Én nem is erre gondoltam vàltozàs alatt, hanem amit te is mindig mondasz, hogy az Xbox-ot a PS mellé, és nem helyette akarjàk eladni. Àtlag konzolos felfogàsban ez egy sz@r taktika, de én igen is tudok annak örülni hogy én dönthetem el hogy min jàtszak az adott MS jàtékkal.

    Szabi89
    Amióta nyitottak a PC felé és beraktàk az Xbox alà, mert ugye azóta az Xbox nem (csak) konzol, hanem egy platform, amit elérhetsz a konzollal, PC-del és majd a mobiloddal is. (remélhetőleg működőképes lesz az xCloud)
    Tisztàn làtszik hogy nem konzolt akarnak eladni, hanem szolgàltatàs, az meg kb mindegy hogy min hasznàlod. Ezért is mondom hogy konzoleladàsban simàn jàtszhat a mostani 40:110 a PS5 javàra ha közben meg a platformon a 40milla konzol mellett van màsik 40-60 milla felhasznàló a többi periféria àltal.

    Én a tegnapi nap utàn azt érzem hogy a 9. generàció retekjó lesz, és lesz@rom hogy melyik miben jobb, mert mindkettő kell. Egy màsodpercig sem fog érdekelni melyikből mennyi fog majd elmenni a generàció alatt, mert nem szàmít.

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Új hozzászólás Aktív témák