Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz mephi666 #54 üzenetére

    Én attól féltem hogy homeofficeban (panel 5. emelet) a családba őrülök majd bele (terhes feleség + 2 éves gyerek) de tök jól toleráljuk egymást, három hónap alatt egyszer volt hozzám bekopogva hogy apaaaaa gyereee, amúgy minden OK.
    De a szomszédok kikészítenek. Felső szomszéd egész nap lomotol, kettővel alattunk lévő óránként háromszor rágyújt és bejön a füst, egy héten egy napot valaki biztos fúrással tölt.

    "Legszomorúbb" hogy persze joga van mindenkinek mindenhez, miért ne mászkálhatna, nem tehet arról hogy sz*r a parketta és vékony a födém, cigizhet mert "saját lakásában azt csinál amit akar" (egyébként nem, csak senki nem bünteti), fúrhat mert bármikor elromolhat valami amit azonnal meg kell javítani (és ha kérdezik, persze hogy ezt mondja majd).

    Az ilyen örömök miatt mondom azt hogy ha lesz della a költözésre, soha többé társasház. De akkor is félek, hogy hiába "én választom a környéket/szomszédságot", bármi megváltozhat rövid idő alatt, és akkor ott állok majd a szép kertes házamban ami ugyanúgy élhetetlen lesz.

    (#53) veze anyámék falusiak (ha nem egyértelmű: én is ott nőttem fel), havi 2 hétvégét minimum falun töltünk a mai napig. Itt nincs kegyelem, valaki mindig csinál valamit a szomszédságban, hétvégén is, reggeltől-estig. De én ezt mondjuk megszoktam, meg se hallom, a kutyák se zavarnak (feleségem pl. alig bír miattuk nálunk aludni). Mindig van egy hülye, akinek eszébe jut az udvar végén felgyújtani a szemetét (ez általában apám ;] :D ). Valaki mindig üzemeltet valamit ami zúg, de ez már csak ilyen alapzaj a fülemnek, tudom ignorálni.

    (#60) speter33 "Nem bírnám ki ..... se szmogban" - elárulod hol lehet olyan települést találni Magyarországon ahol októbertől márciusig nem fullad bele az ember a szmogba? :)

    (#61) Donki Hóte Pont erről találtam nemrég egy cikket. Inkább lehúzok még 10 évet a panelban (és élek emiatt annyival kevesebbet majd a végén az idegeskedés miatt) de összegyűjtök annyit hogy ne kelljen majomkodni ilyen tákolmányok hákolásával (és itt most nem szeretném bántani azokat akik ilyenben élnek, de túl sok kompromisszumot kötöttem már eddig is :) ).

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák