Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    Nem teljesen értem ezt a hatalmas igényt, hisz gondolom én ti is tudjátok hány féle megoldás létezik a régi játékok futtatására, úgy hogy a konzol "jelleg" is megmaradjon. OK, persze nem mindenki akar mókolni stb, de "készen", mások által összerakva is lehet kapni RPi-re építve boxokat s hát a régi kontrollerekről sem kell lemondani, hisz azokból is kapható USB-s, sőt akár wireless is ill. akár találni olyat is, ami nyomtatott, NES kinézetű házba került. Nem azt akarom leírni, ami minden régi konzol rajongó számára nyilvánvaló... mert értem miért van igény a NES mini-re és miért lesz a SNES mini-re is, azt nem értem miért ennyire széleskörű az igény, mikor ez csak egy rétegnek szólt volna eredetileg, úgy, ahogy meglett alkotva...
    Sokan szeretnék ha a kazettákat is fogadná, a RetroN ezt is lehetővé teszi 1 konzolba építve, több féle kazettafogadó, szóval egyszerűen nem értem miért kapkodnak ezért. Várják sokan a SNES mini-t is, s elmondják ábrándjaikat, hogy de jó lenne, ha bővíthető lenne, de jó lenne, ha a régi kazettákat is fogadná stb. ugyanakkor nem tartják valószínűnek, hogy így lesz, s jó eséllyel jók a megérzéseik. Mindezt már megkaphatják és az Ő igényeiknek lett legyártva.
    Azt a felét értem a dolognak, hogy valaki azért veszi meg, mert számára a NES, a SNES egy emlék, és ezzel tiszteleg előtte, tökéletesen megértem, de akkor ennek egy olyan dolognak kellene lennie, amit elfogadunk úgy, ahogy van, nem akarunk tőle többet, mint ami valójában, hisz a lényeg, hogy birtokoljuk, nem több.
    Azokat akiknek nagyobb igényeik vannak, akik kvázi a régi konzol újra kiadását várják, bővíthetőséggel, azokat egyáltalán nem értem, miért vágynak a NES/SNES minire, miért vették/vennék meg.
    Vegyenek egy régi SNES-t, vegyenek hozzá egy olyan kazettát, ami fogad microSD kártyát, (tudtommal van ilyen) vagy építsenek egy sajátot RPi-ből, akár egy SNES dobozába, hisz azt is lehet kapni, tipp-topp, fehér, nem elsárgult darabokat is, esetleg vegyenek egy RetroN-t ha vannak régről kazettáik.

Új hozzászólás Aktív témák