Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Shing #37 üzenetére

    Ez marhaság. ;) Erős proci kell alá, ennyi. Persze, tudom én, lehet úgy optimalizálni, hogy a végén egy 2D-s GTA1 lesz belőle, de kösz, nem kérek belőle. Ami mögött komoly tartalom van, amögé komoly számítási kapacitás is kell. Ezt csak úgy tudod kioptimalizálni, ha nem rakod bele. ;)

    Ami meg az FPS-t illeti, 1GB-os VGA-val nem csodálom, hogy nem férnek el benne az 1GB+ textúrák minimum látótávon sem. Ugyanakkor nálam eléggé jól megy maxgrafikán is a játék, szóval ott nálad valami nem úgy működik, ahogy kéne. Pláne, hogy a legtöbbet egy 5850-el és egy elsőgenerációs i7-el játszottam, és ment mint a huzat a játék, medium textúrákkal és ~80-as látótávval, minden más maxon, fullhd-ben. :U

    (#40) trufa12: Érdekes mód, nem mindig zavar... Ez pl. bántóan csúnya, de ha jól meg van csinálva, még jó is lehet. :D Nekem főleg azzal van a bajom, ha nagyon nem látszik a képen, mi van. Pl. a Quake3 is "csúnya" mégsem folyatja ki a szemem, tudok vele mókázni néha. :D

    (#43) g4mer: Megy az net nélkül remekül. Mai napig ki se próbáltam a multiját, Offline accountal, social klub nélkül játszom ma is. :D A félreértések elkerülése végett, eredetijátékról van szó természetesen.

    (#46) trufa12: A Diablo, főleg a 2 pont ilyen. Hiába imádtam, sőt pár éve végig is tolam, de borzalmas rossz volt olyan pici felbontásban a sok sötét helyszín, az első rész is jobb olyan szempontból, ott nem folyik ki a szemem tőle fél óra után. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák