Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    válasz Stalker-2572 #62 üzenetére

    "Egyre vadabb dolgokat írsz :DDD :F"

    Funkcionális analfabéta kifejezés mond valamit??? Olvasd már el rendesen mit jelent az a mondat.

    Valahogy számítottam rá, hogy nem kapok választ a kérdésemre, csak folyamatosan mellé beszélsz.

    " kiesik ebből a zárt rendszerből. "

    A zárt rendszert sem érted. Remek. Ha kieshet belőle valami akkor nem zárt. Amúgy semmi köze annak a kereskedéshez.

    (#63) aAron_

    "A" számára ez miért lenne veszteség?

    Nézd meg a cash flowt. 30 éve nekem -1000 neki +1000. Most neki -3000 nekem +3000. Szerintem ez elég egyértelmű, hogy ezzel a két tranzakcióval mínuszban van. Miért olyan nehéz ezt a pár számot értelmezni és felfogni?

    Az hogy a vállalat valóban ér annyit, az csak annyit jelet, hogy nem volt hülye, hogy megvette. Attól még neki veszteséges a tranzakció.

    "nem mindegyik részvénytársaság fizet osztalékot,"

    Mondj egyetlen egyet, ami még sose fizetett osztalékot és nem az utóbbi pár évben indult. Mindegyik fizet előbb utóbb, mert ez a célja a működésének.

    "itt a lényeg, ha még ez sem meggyőző akkor én feladtam"

    Nem meggyőző, mivel semmilyen állítást nem tartalmaz a kereskedésre vonatkozóan. Nem láttam egyetlen egy legalább kitalált példát sem, hogy hogyan lesz pozitív cash flow kereskedés következtében.

Új hozzászólás Aktív témák