Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ko9

    addikt

    válasz hibavissza #23 üzenetére

    Zenelejátszó van benne, nyílt forráskódú az alaprendszer, nem hiszem, hogy csak így marad...
    Játszani tudsz akár böngészőn keresztül is, igaz nem CoD:MW3-azni, de nekem egy böngészős Plants vs Zombies bőven elég egy netezős gépre.
    Szerintem ez így konkrétan arra való, amire a laptopot kitalálták - vagy majd arra lesz való. A mindenhol szükséges adatainkat elérhetjük bárhonnan (feltéve ahol van Internet), és egy kis meló közben szólhat egy kis muzsika. Laptopkijelzőn (főleg ilyen kicsin) nem kényelmes a filmnézés, nagy játékteljesítményt meg ne várj tőle...

    --------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

  • julius666

    addikt

    válasz hibavissza #23 üzenetére

    Először is: itt inkább netbookról beszélünk mint teljesértékű laptopról.
    Másodszor: szerintem nézz körbe jobban a környezetedben. Az emberek Youtuberól hallgatnak zenét, ott néznek videókat/esetleg filmeket (azokat inkább egyéb, de még mindig streamelős, kevésbé legális forrásból, bár van ami a YT-n is megtalálható) és FB-n játszanak különböző gagyi flashjátékokkal.

    Ez van, a PH! fórumozók baromira nem az átlagot képviselik. Az átlagparasztnak max munkája miatt van igénye többre egy böngészőnél (ugye a word doksit a hétvégére még nem tudod a főnöknek értékelhetően neten összedobni), sőt, az 1 bites felhasználó még jobban is elvan benne mert a weboldalakon kattintgatva nem kúrhat el annyira semmit mint desktop környezetben (pl. az installálás/uninstallálás nekik ugye már önmagában kínai, nyűg, vírusirtókról, tűzfalakról meg egyebekről nem is beszélve, ezek pedig Chromebooknál nem létező dolgok). Az hogy neked meg nekem kevés lenne, az egy teljesen más kérdés.

Új hozzászólás Aktív témák