Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz julius666 #15 üzenetére

    Látom ez a topik is alufóliasapkás cloudos nyöszörgés már. Ó itcafé, sose változz.

    Ezt most a gondolkodó emberekre érted akik értetlenül állnak az előtt hogy miért is jó nekik ha webappokban tartják az adataikat egy olyan cégnél mint a google? Vagy akik nem értik hogy egy ennyire buta funkcionalitású operációs rendszer böngészőben próbáljanak csinálni valamit?

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • attila9988

    őstag

    válasz julius666 #20 üzenetére

    A mikulás elosztogatta a cafés hozzászólásokat?

    Év vége van... még írni sincs energia...

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • obligat

    senior tag

    válasz julius666 #25 üzenetére

    Itt van a kutya elásva.
    A közvetlen környezetemben amolyan amatőr rendszerbuzerátornak számítok, mindenki más csak átlagfelhasználó, olyan hülyeségeket megtesznek a géppel/gépen, amitől egy igazi, hivatásos IT-szakember hetekig felrémülne álmából.
    Ha jön egy rendszerüzenet (MAGYARUL) le vannak főve, hogy most ok vagy mégse, Ha több lehetőség adódik (kihagy, folytat, felülír, összefésül, töröl, karantén stb), gyakorlatilag hamarabb fagynak le, mint a Microsoft tabletje a hivatalos bemutatón(http://www.youtube.com/watch?v=N1zxDa3t0fg).

    Ők vannak többen, belőlük lehet a legtöbb lóvét kihúzni ilyen cukiságos hülyeségekkel, mint a tablet, meg az ilyen-olyan nagytudású okostelefon, nekik kell az eyecandy, és miattuk kell a majdnem teljesen hülyebiztos picipuha ablakos OS.

    Aki itt hozzászól, annak legtöbbször elég egy őskövület P2-es gép, vagy egy combos P3-as, ha játszik is, akkor fejleszt, megveszi az újdonságot de harmadannyiból összerak egy tisztességes gépet, mint amennyiért az apple például, és legtöbbször jobban is sikerül.

    Persze van windows a gépemen, de gyakorlatilag csak azért, mert ha véletlenül játszanék, azért ne vegyek már konzolt, mert -szerintem- az is hülyeség, végülis minek nekem célszámítógép, mikor van univerzális, de van linux is komoly dolgokra, és van BeOS is mert pont kijött az egyik disztro alpha 3 verziója és látni akartam(www.haiku-os.org), és a napokban volt minix is, mert meg akartam nézni, milyen egy monolitikus felépítésű OS, és van (igaz virtualboxban) menuetOS is, mert az meg igazi kuriózum, teljes OS 1,44MB-ban, és azt is meg akartam nézni, mert első hallásra nem hittem el, persze igaz, és még a videókártyát is beüzemeltem alatta.
    Persze ha megkérdeznek, nem vagyok informatikus, nem tanultam, nem végzettségem, munkaszerűen a világért nem foglalkoznék vele, de ami érdekes, az érdekes.
    Nem én vagyok a célcsoport.
    Nem mi vagyunk a célcsoport.
    Nem a "hivatásosok", vagy annak tanulók a célcsoport.

    [ Szerkesztve ]

    --==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

Új hozzászólás Aktív témák