Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Fecow #42 üzenetére

    "hogy van offline módja bizonyos alkalmazásoknak. "

    Igazad van újra átnéztem a cikket. De gyakorlatilag a cikkíró is hasonló véleményen van, mint én.
    Idézem:

    "a Google szerint nem jelenti azt, hogy internet-hozzáférés nélkül a gép és a rendszer használhatatlanná válik. Egyelőre azonban majdnem ez a helyzet."

    "Az offline Naptárban új eseményeket létrehozni szintén nem lehet, csak nézelődni. Ez azért kevés ahhoz, hogy a kapcsolat nélküli módban a gép érdemlegesen használható legyen."

    "a médialejátszó és a felhasználó számára kiporciózott 10 GB-nyi tárhelyre letöltött tartalmak kezelésére szolgáló fájlkezelő. A médialejátszó meglehetősen fapados, kevés formátumot támogat, pontosan nem is tudni – nekem legalábbis nem sikerült kideríteni –, hogy mivel birkózik meg."

    Na én erre mondom azt, hogy kb semmi, azaz semmire érdemlegesre nem lehet használni a gépet offline. Max Angry Bird-özhetsz :D Sarkítva persze...

    Szóval továbbra sem értem, mivel jobb egy ilyen gépet használni, mint egy hagyományosat, ahol mondjuk van előretelepített win 7 home a gépen vagy akármi más.
    Mivel nyújt nekem többet ez, hogy a programjaim nagyobb és érdemi részét csak akkor tudom használni, ha csatlakozva vagyok a netre?
    Ráadásul magáért a használatért is fizetnem kell. Érted? :) Még akkoris ha amúgy nem akarok semmi olyat csinálni, amihez normális esetben nem(!) kellene internetkapcsolat, akkor is csatlakozva kell legyek a netre, hogy használni tudjam. Mivel net nélkül alig használható, ezért valamilyen mobilnetet fizetnem kell, ha az amúgy mobilitásra kihegyezett készüléket használni akarom bárhol... Vicc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák