Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Jakuu #22 üzenetére

    Én hol nem ismertem el, hogy a konzolok már nem képviselik a csúcsot, sőt, elavultak? :U Te kezeled le a másikat meg magyarázod a saját igazad... És az ár igenis fontos, mert igen, lehet szép grafikát kicsikarni egy százezres PC-ből, de egy nagyságrendekkel olcsóbb Xbox és PS is képes elfogadható szintet produkálni - persze, ha az illető nem egy vájtszemű PC-megrögzött (most mondjam azt, hogy mint te?), mert neki úgy is szar lesz minden, amit nem duplakattintással kell elindítani a Start-menüből a hiper-szuper gépecskéjén...

    Én sem ma kezdtem, Megadrive-val és Pentium 1-es PC-vel indultam (mikor melyik), N64 és Saturn (meg a fehér hollónak minősülő Atari Jaguar, 3DO, Neo Geo és a többi ritkaság) kivételével ezután minden megfordult nálam is.

    Óigen, a linkeden egy i7-2600k-s PC szerepel felváltva GTX680 SLI és 7970 CrossfireX konfigurációkkal, valóban egy kategória :W (Vannak szingliben is a kártyák, de ezen nem változtat...)

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák