Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gomez86

    őstag

    válasz Dany007 #8 üzenetére

    Sajnos nem tudok adni, mert a nappalim éppenhogy akkora hogy az "egy játékos" helyre elég legyen. A hónap végén megyek az IKEÁba szekrény hegyekért és akkor remélem hogy javulni fog a helyzet... Amúgy röviden annyi hogy tetszik. Maga a technika annyira sokat nem késik mint amennyire számítottam. (a kinect tunerben lehet látni hogy milyen gyorsan helyezi át a kis kockát a kezeden amikor arrébb húzod). Élvezetes játszani vele. és még a Basic pályákon is meg lehet izzadni. De még csak az Adventures van meg hozzá...

    "A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

  • Gomez86

    őstag

    válasz Dany007 #21 üzenetére

    Nem érzed hogy laggol, mert nem akad meg, szóval csinálja amit te csak modjuk 1 mp-el később, de könnyen meg lehet szokni szerintem.
    A felismerése az viszont briliáns!!! (jobb alsó sarokba mindig kitesz egy képet arról hogy éppen mit _lát_) Ott ülsz a kanapén, és ha integetsz neki akkor a kis ablakban máris látod hogy a kezed fehérebb mint a kép amúgy. azonnal hozza is be a kinect menüt (a sima dashboardot nem tudod irányítani vele :((( ) a kinect menü töltése közben meg nyomja az arcfelismerést, és ha összejött (95%-ban összejön) akkor kiírja hogy recognized. a macsek meg ilyenek nem zavarják be, sőt az sem nagy gáz ha valaki elsétál elötted, mert amint kiment a kamera elöl, máris újra rádtalál. Amúgy a kinect menüben a navigálás könnyen megy kézzel, és bőven az élvezhető kategóriában van. (csak megcsinálhatnák az egész dash-t így, mert az lenne a poén hogy csak megnyomom a gombot a boxon és leesek a kanapéra a kontrollert meg be sem kellene kapcsolnom.)
    A hangvezérlés is működik rendesen, de eddig csak egyszer próbáltam a menüben. de mivel nem szeretem így nem erőltettem tovább. Az viszont szimpi hogy az elején csinál egy tesztet, hogy mekkora a zaj a környezetedben. meg be lehet állítani hogy a fülesen levő microfon helyett működjön a játékokban microfonként.

    Azért írtam ide, és nem privátba, mert hátha másokat is érdekel, illetve ha valakinek van még kérdése akkor szívesen válaszolok!

    "A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Új hozzászólás Aktív témák