Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k.

    őstag

    válasz ribizly #2 üzenetére

    Én azt szeretném, hogy ne engedjék ki az emberekt az utcára. Semmi akadálya nem lenne hogy lemenyjek mozogni egyet a szabadban. Igaz sok időbetellik, hogy felöltözzek, de azért aztényleg pofátlanság, hogy van térdvédőm, erényövem és maszkom és ennek ellenere mindig letámadnak a gonoszok és vennem kell egy nyomorult gázsprayt...
    Nem tetszik nekem ez a dolog...

    Natehát:
    De lenne akadálya mivel amiket a Sony ad ki azokat sosem fogod máshol látni. És fordítva.

  • #08052480

    törölt tag

    válasz ribizly #2 üzenetére

    Atyaég, 3 platformon tudsz játszani mégsem elég? Egy nyamvadt játék miatt képes lennél venni meg1et? :U Elképesztően telhetetlen emberek vannak, nem csodálom, hogy 10-15 dolcsikat is el mernek kérni a fejlesztők pár térképért mikor kidobnak pár képet és egyből új konzolt akar venni a jónép.
    Mellesleg a Killzone (az első kettőből kiindulva) nem épp az a játék amiért szerintem érdemes lenne ps3-at venni, persze mindenkit más érdekel.

    "Semmi akadálya nem lenne, hogy az Uncharted-et meg a Killzone2-t is kihozzák XBOX360-ra (esetleg a Gears of War-okat PS3-ra, stb.). Igaz sok időbe tellene a fejlesztés..."

    A fejlesztés egyáltalán nem telne sok időbe, lévén már kész a játék csak át kell portolni, ami pár hónap munka egy átlagos méretű csapatnak. Az akadály meg csak annyi, hogy épp azokat a húzóneveket dobnák oda a konkurenciának, amikkel eladják a gépeiket. Logikus lépés lenne...

Új hozzászólás Aktív témák