Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz vlevi #20 üzenetére

    "Nekem a Barna kapcsolóval nincs semmi ilyen bajom."

    Persze, hogy nincs, mert az taktilis, de az biztos, hogy több erő kell hozzá, mint a piroshoz. Cherry MX-nél maradva a Red, a Silent Red és a Speed Silver 45 cN, a Brown 55 cN, a Black, Silent Black, illetve Blue meg 60 cN.

    Az utóbbit már 20 perc múltán érzem az ujjízületeimben, ha WASD-nél tuszkolódok, és nem kellemes. Gépeléshez azt szeretem jobban, de az teljesen más igénybevétel, nem úgy terheli az ujjakat. Ezért van két billencs egyszerre a gépre kötve; egy 65 százalékos MX Silent Redes játszódni, egy teljes értékű MX Blue-s meg dolgozni, bár már gondolkodtam azon, hogy valami 65 százalékos, F1-F12 gombsorral is ellátott hot swapes board kéne, ahol csak pár billentyű Red, a többi meg Brown/Blue.

    Az még jobb lenne, ha még slim profilos is volna, nem lebegő dizájnnal + PBT-vel, és az sem épp baj, ha színes a cucc, nem fekete/fehér/szürke unalom, de ez már igen-igen körülményes történet...

    Egyébként az MX Clear 65 cN, az MX Grey és az MX Green pedig 80 cN. Meh.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák