Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz fatpingvin #98 üzenetére

    én ebben a szituációban vagyok most... de ilyet akkor se veszek.. akkor már valami ős öreg valamit feltúrok apróról vagy (tényleg) kicsit többért 1030 akkor már..
    bár javítani fogom a kártyámat (inkább), csak még várom az alkatrészt rá (egyszerűen nem kapni magyar országon egy elektronikai üzletben se megfelelő értékű cuccot rá)
    "szerencsére" most nem hiányzik a gép, mert egyéb okokból nem volna időm rá egyébként se (ez most egy ilyen időszak)...
    egyébként volt pont ilyen kártyám irodai gépemben (anno), tényleg maximum képmegjelenítésre jó (játszani? hah ... nem sok mindent lehet vele..már ha értelmes beállításokat is akar az ember). bár volt itt egy videó korábbról. én nem próbáltam ennyire extrémen, de tetszett a 320x240 szerű felbontás :D ... eszembe juttatta a 90-es éveket (gyerekkoromat) és az akkori pixeles grafikát :)
    de ha most kéne valami és nem apróról hajtanám fel... akkor inkább 1030 (40 körül már van újonan)

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák