Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz carl18 #105 üzenetére

    Az átnevezésekkel én már nem vagyok képben de azt tudom, hogy már soksok éve nincs az alsó szegmensben semmi új egyik gyártónál sem.

    A belépőt értem, nem egy 750Ti-t. Alatta ilyen 240/250, 3xx meg hasonló f*szságok jutnak eszembe ilyenkor, még Polaris előtti idők. Igazából abszolút belépő már utóbbiból sem jött mert volt szó 530-ról meg hasonlókról, de az is OEM lett (meg ki tudja, lehet, hogy az sem Polaris csak egy tizedik átnevezés, csak már elfelejtettem :D)

    A baj az, hogy már a játékon kívüli használhatóság is necces. Nagyon sokan használják úgy, hogy "csak adjon képet". De már erre is inog a léc, ha a decode-ot nézem, pláne encode-ot. Vagy a 4K kijelzőt rákötni...
    (Én már évek óta nem játszom, most így merült fel a 3600+RX470 váltás 4650G-re... vagy mire? Mert PCIe 4.0 SSD van pl. (nem mintha kéne :D) , Renoir mellett meg az kuka. :) Vagy maradhat 3600+mellé egy kis dvga. Innen indult nálam a sztori és innen jöttem rá, hogy 1030 encode=kuka, régiek=decode=kuka, 4K kuka. :D)

    Erre is lehetne mondani persze, hogy rétegigény, cpu majd lejátszik, encode-olni senki nem akar, meg 4K-t is kevesen... de basszus, ezt meg egy 10 éves noti is jobban tudja mint ezek a szarok. Innen nézve meg már gáz.

Új hozzászólás Aktív témák