Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s912

    aktív tag

    Kb. mint a konzol vs PC vita. Végtelenségig lehet nyújtani, mint a rétestésztát. Aki akarja, használja. Aki nem, az nem.. Az előbb írta valaki, hogy "ha nem vagy fent, nem is létezel". A tendencia pedig abba az irányba halad, hogy ez lassan tényleg így is lesz. Már-már kötelező lesz használni ? Na neee..
    Kb. fél évet voltam regisztálva az oldalon. 1-2 fotót feltöltöttem, volt pár BARÁT (mert azért a friend nem egyenlő a magyar ismerőssel), de soha semmit nem írtam meg lájkoltam vagy osztottam meg. Egy idő után beleuntam, hogy a másik boldogságát vagy boldogtalanságát nézegessem. Mindenkinek megvan a maga élete. Az unatkozó emberek nézegetik, meg a Nők (tisztelet a kivételnek, illetve akinek nem ingje, nem veszi magára), akiknek fontos a visszacsatolás (jól sikerült a szelfi?). Töröltem magam, de tudom, hogy fél év alatt több infot gyűjtött össze rólam Cuki kémoldala, mint bárki más és már nagyon bánom. De ez a beágyazott like gomb is egy kiba**ott nagy átverés, az is "követ", még ha nem is vagy regelve/belépve. És lehet szónokolni, hogy "kit érdekel Kis Pista élete". Ha valaki nem tud a sorok között olvasni, hogy az oldal valami sokkal, de sokkal nagyobb dologra készül, ami akár az egész emberiséget is megváltoztathatja és szerény véleményem szerint NEM a JÓ IRÁNYBA! Miért jó, ha tudnak rólunk mindent? NEM JÓ! Magánszféra mára már nincs. És nem a képekre gondolok, hanem miket követ valaki, miket néz meg. Csak egy példa: ha több mp-ig egy fényképen tartod az egeret (nem kell rákattintani, elég ha csak ott áll), már azt mérte évekkel ezelőtt Cuki kémoldala. Mit adnak a mai világban ingyen? Egyenlőre a levegőt, de láttunk már Kínában példát arra, hogy azért is fizetni kellett. A facebook sincs ingyen. Az életed statisztikájával fizetsz érte.

    skylake írj ide is :)

    [ Szerkesztve ]

  • s912

    aktív tag

    válasz Kékes525 #75 üzenetére

    de legalább Cuki oldala ingyen és bérmentve készíti el a statisztikát azokról, akik fent vannak (meg valószínűleg azokról is, akik nincsenek fent, hiszen a beágyazott like gomb is "követ")..

Új hozzászólás Aktív témák