Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Bluegene #108 üzenetére

    félig meddig egyetértek a hozzászólásaiddal... rendben, hogy szinte minden konfig különböző... de ez, hogy nem lehet normálisan optimalizálni, ezzel nem értek egyet... pc vonalon van a 2oldal, amire meg szokták írni az engine-eket... az egyik a dx, a másik az opengl... elvileg ez köti össze az összes gépet, ha megnézed... régen is sok különböző konfig volt, mégis sokkal jobban össze voltak rajta a motorok és normálisan voltak optimalizálva... most meg csak portból áll az élet szinte... ez egy sokkalta barbárabb megoldás, mintha a kimondott célhardverre fejlesztenének és milliószor erőforrásigényesebb... aztán meg csodálkoznak a fejlesztők, ha egyre többen warezolják a pc-s fejlesztéseiket... magukba kellene nézni, hogy "talán azért, mert elcseszik?" ami jó játék, azt meg szoktam venni, ezzel is kifejezem a tiszteletemet a készítőnek... de mivel én is magyarországi fizetésből élek, mint a kommentelők nagy része, nekem sincsenek általában fölös tízezreim, amit kidobhatok egy játékra, hogy: "hátha jó lesz, ha nem, akkor meg majd porosodik" :S és nem értem, hogy pl most a rockstarnál miért nem áldozták a csúcsszuper másolásvédelem kidolgozásával eltöltött időt egy normális motor összerakására? talán elmenne normálisabban a gépeken és 20szor annyian vennék meg a játékot, mint így... a másolásvédelmet meg az eszesebb cracker-teamek úgyis kiherélik pár nap alatt :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák