Új hozzászólás Aktív témák

  • oba

    addikt

    Egy nap használat után azt mondom, hogy nem annyira rossz készülék ez az X3 Pro. Főleg ár/érték arányban.
    A kijelző fényereje lehetne jobb a szabadban, de ennyire elég az IPS és a kb. 530 nit. Egyébként a minősége rendben van, mellé kéne tennem egy amoledet, hogy lássam, hogy melyik melyik. Meglepően jók a feketék. Jól néz ki a 120hz is, főleg ha mindenhol azon menne.
    A hangszóró szépen szól, a hátlap viszont rezeg, alacsonyabb hangerőn is. Ez valakinek bejön, valakinek nem. Én a kettő között vagyok valahol.
    A telefon mérete picit nagy, 6,2 inches telefonról jövök, de szokható.
    Lagolást, akadást eddig nem tapasztaltam. Sok a bloatware, nem mindent lehet törölni vagy tiltani, majd remélem lesz később használható letisztult custom rom. Most nova launcherrel egészen használható a rendszer.
    Az ujjlenyomat olvasó és az arcfelismerő is gyorsan, szépen működik.
    Gyorsan tölt, tényleg repülnek bele a mAh-k. Jelenleg 17 óra telt el a teljes feltöltés óta, nagyon sokat nyomogattam ma. 6 óra kijelző időnél járok és még van 30 százalék akku. Kevés játék is volt benne.

    Kérdésem is lenne: az alkalmazásváltó gombon duplán kattintva eddig átugrott az előző alkalmazásra de most valamiért az már nem működik. Hogyan lehetne rávenni, hogy újra ide/oda ugráljon a két utolsó app között ha duplán klikkelek azon a gombon?

Új hozzászólás Aktív témák