Új hozzászólás Aktív témák

  • Charx

    senior tag

    1 hét használat után, én is próbálok valamit írni az f3-ról. Összeségében jó telefon, megvagyok elégedve vele. A kijelzőtől azonban nem vagyok elájulva, szerintem semmi extra, én semmi pluszt nem látok az ipshez képest. A 120hz frissítés az igen, az nagyon adja, szép simán, gyorsan megy a rendszer. Mobilnet és wifi villlám gyors, és most épületen belül is tök jó sebességem van. Utcán meg mindenhol gyors, pedig csak 4g-n vagyok(Telenor). Appok gyorsan települnek és nyílnak meg, weoldalak is, semmit nem gondolkodik. Játszani nem igazán szoktam, de ez nem lehet gond a 870nek. A fényerő probléma viszont előjött nálam is, szabadba, napsütésben elővettem fényképezni, és full sötét volt a kijelző pedig a csúszka maxon volt. Újraindítás után jó lett. A fénykép és videó minőséggel megvagyok elégedve, szeritem teljesen korrekt, az EIS szépen dolgozik. Amúgy az automata fényerő szabályzó az tök fura, mert másik telefonokhoz képest magasabban van a csúszka, és kb alacsonyabb a fényerő. Ja és a szokásos xiaomi közelség érzékelő gond, hogy hívás közben felold a képernyő, hát azt meg kell szokni.

Új hozzászólás Aktív témák