Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz #56573440 #24 üzenetére

    :C

    Ennél szebben magam sem írhattam volna.

    Szaszlaci: "Virtuális agresszív játékok = elpazarolt idő, elpazarolt élet, elcseszett érzelmek és eltűnő erkölcsök. Túlzásnak tűnik?"

    Igen, mert túlzás is. Ha az oviban katonásdit játszottunk, az is elpazarolt idő, elpazarolt élet, elcseszett érzelmek és eltűnő erkölcsök.

    "Persze nem ez az egyedüli bűnös abban, hogy férfiak helyett egyre több éretlen, frusztrált hülye gyerekekkel találkozol."

    Rengeteg éretlen, frusztrált hülye felnőttel is találkozok, akik még nem abból a generációból származtak, akiknek a gyerekkorában már voltak videojátékok.

    "Ma még általában kinevetik vagy erősen félreértik például azt, hogy számítógépes játék függőség, mert ártalmatlannak tűnik, "

    Nem vagyok mai gyerek, ált. iskola közepetájt találkoztam először számítógépes játékkal, saját gép csak általános vége felé lett. Már akkor hányszor megkaptam a szüleimtől, hogy játékfüggő vagyok. Előtte meg olvasásfüggőnek neveztek. Mert hát bármire rá lehet húzni nagyon könnyen, miközben a valós függőség egy sokkal súlyosabb kategória. Mennyit játszok manapság? Az utóbbi fél évben kb. 2 órányit játszottam, egy "nosztalgia-lanparty" keretében pár ismerőssel.

    "Vagyis ha valaki egy mikronnyit seggbe rúgja az "ipart", egyetértek vele, függetlenül, hogy ez így most gyakorlatilag mennyire jó vagy sem."

    Ez nem az ipar seggberúgása, ez nettó kreténség, nagyon béna félremagyarázással akar pénzt kizsarolni.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák