Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • han_lev

    senior tag

    válasz cool13 #2088 üzenetére

    Ja, talán ideje lenne már egy kicsit lassítani, lazítani :)
    Egy kicsit álmos voltam az este más amikor írta a bejegyzést, de azért érthető volt remélem?
    2 óra fórumolvasás, töltögetés után egy kicsit lefáradtam.
    Mert ilyen gyűjtögető vagyok, letöltöm, amit ajánlotok, ami talán kellhet, és ha miden megvan, mindenre felkészültem akkor kezdek bele mindenbe, és akkor kiderül két dolog:1 amit letöltöttem már elavult, vagy nem jó, 2 jóval egyszerűbb a dolog, min ahogy azt én gondoltam.
    Ilyen ez a rootlás is.
    Annyit figyelmeztettetek, hogy ezt a romot nehogy, meg hogy ez kell meg az kell, meg mentés az eredetiről, meg mi az a scatterfile (!!??)meg ilyenek, hogy félek belekezdeni, bár szerintem sokkal egyszerűbb lesz. Még szerencse, hogy annó a desiremen hetente cseréltem romot amikor olyanom volt, és néhány alapfogalommal tisztában vagyok. Az ICS-el azonban nagyot változott a világ, nomeg azzal, hogy ezek 2 kártyás telók.
    Az viszont megnyugtatott, hogy az egyik bejegyzésben valaki azt mondta, hogy az MTK procisokat negyon nehéz, kvázi lehetetlen téglásítani, úgyhogy hamarosan elkezdem. Bár ha "bootloop" vagy mi lesz, akkor hiányozni fog addig míg rendbe nem szedem, vagy valaki rendbe nem segít szedni.
    Egyébként köszi minden infót - az orosz oldal különösen tetszett, elő kellett szednem rég nem használt orosz tudásom, és meglepődve tapasztaltam, hogy nem csak el tudom olvasni a ciril betüket, hanem egy kis segítséggel könnyen értem is ami oda le van írva.:) - rengeteg jó dolog össze van itt már szedve. Bízom benne hogy egy jó kis csapat fogja használni ezt a telót is legalább pár évig, és mindent tökéletesre csiszolnak a végére (amikor majd el kell adni mert kijönne a 16 magos fénnysebességű, üvegtigrisek)

    Poco F5/pro

Új hozzászólás Aktív témák