Új hozzászólás Aktív témák

  • gretzky77

    veterán

    válasz Remekelek28 #61 üzenetére

    P30 pro még nem volt a kezemben, P20 pro már igen! Az a helyzet,hogy ez a lekerekített oldalél nekem nagyon nem tetszik! Régebben a huaweiek nagyon agresszíven kezelték a memóriát azt sem szerettem benne,jelenleg hogy áll ilyen téren nem tudom! Zenei téren ugye az Lg nagyjából földbe döngöl mindenkit ez számomra egy fontos szempont! Mondjuk szerintem bőven hozza a többi flagship szintjét de sajnos sokan tartanak tőle nem igazán értem miért, illetve ugye a rendes marketing hiánya! Én abszolút elégedett vagyok az LG-vel soha semmilyen komoly gondom nem volt velük és sztem a szoftveres résszel sincs gond,kicsit a frissítéseken gyorsíthatnának de amúgy általában elég bugmentes rendszert szoktak kiadni! V50 nagyon pöpec kis teló, ez a tok dolog még fejleszthető sztem illetve sztem nagyon nagy hiba a tok esetén,hogy nincs rajta kijelző (ugye a G8 tok esetén ezt javították is) pedig sokat javítana ha lehetne csukott állapotban is fogadni a hívást pl. Tok nélkül a másik hátrány,hogy eszeveszett módon csúszik! Amúgy imádom viszont szerintem a hazai árak miatt megint réteg mobil lesz,annyiért én sem vettem volna meg!

    iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Új hozzászólás Aktív témák