Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siriq

    őstag

    válasz Abu85 #22 üzenetére

    BUEK!

    Neked csak most. Ellentetben veled en megirtam a patch-t is. Nem csak a videora hivatkoztam amit mindenki tudott. A patchrol es mire szamithat, mikor jon. Tudom neked is nehezedre esik megerteni de nem lehetetlen feladat. Igy bizony a sok kozhelyes informacio kozzetetelevel szemben en olyat irtam ami mar a ho kozepen megmutatta merre halad majd a bf4 decemberben. Ha a hirt az amd nem kuldi ki gondolom meg mindig vartal volna 31 ejfelig, hogy hatha, hiszen meg nincsen 2014 januar elseje(ahogy a sok hsz-ben irtad, en 1 hsz-t irtam erre).
    Oszinten nincs kedvem a megmagyarazo mesterrel vitazni. Maradjunk: amikor megjelent a 7xxx szeria mar volt hozza teljes driver tamogatotsag(szerinted, mert ezt irtad, erdekes xp-s nem volt). Stb...
    Hab a tortan, amikor irom a kollegadnak mirol kellene tobbet irni(4K) es elkuld a fenebe majd errol cikkeztek es irtok egyfolytaban. Lehetne sorolni. Legalabb a jotanacsot fogadnatok meg, jo szivvel.
    Alairasba berakhatom: varjunk dec 31-ig mantle-re toled?

    [ Szerkesztve ]

    Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Új hozzászólás Aktív témák