Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    Nagyszülők kaptak egy 9"-os, akkor legolcsóbb képkeretet karácsonyra. Nagyon örültek neki, miután meglátták az dédunokás-nagyszülős képeket feltöltve rá, ezek szépen váltogatják egymást. Nagymamám mondja, hogy milyen örömmel alszik el, hogy éjszaka láthatja a dédunokákat mielőtt elalszik. :)

    Ezek erre valók, én is szívesen kiraknék egy normális darabot rajta a fényképeimmel (mármint azokkal amit kattintgattam), de sajnos olyan alap dolgokat nem tudnak és olyan teljesen felesleges funkciókkal vannak megpakolva, hogy az valami embertelen.

    Kellene 800*600-as kijelző, lejátszási lista képekhez, lejátszás folytatása áramszünet után, nagy látószögű kijelző, tn-es panel ide agyhalál. Kellene lapos méret, szép keret és főleg olcsóbban.

    Nem kellene mp3, videó, háttérképválasztó, távirányító stb. Szerintem. ;) Most lehet kövezni, de ugye nincsenek közöttünk asszonyok? :)

    [ Szerkesztve ]

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák