Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee001

    őstag

    válasz gbors #282 üzenetére

    Nem vicces a story,2-3 éve történt
    Üzeletmebe bemenve ott volt egy törzsvendég,nem ismertem,soha nem beszéltem vele de megszollitott,hogy most vett egy telot és én értek hozzá ,beállitanám e neki?
    Nem emlékszem de valami csucs telefon volt kb 1-2 hete jelent meg a világban é már ott is volt a user kezében amin igen meglepödtem
    Kérdeztem is ,hogy mennyiért adnak egy ilyet?
    Mondja hogy 0 ft
    Aha
    Elövette a passzust,20.000 ft havidij,benne sok perc beszélgetés+sok sms +vmi internet + ezen felül kapvsolási dij 2 ft vagy vmi (kitalálható hogy telenyomor)
    Mondom emberünknek,hogy fél milláért veszel telefont????
    (Emberünk köbányai sör fogyasztó,ruházata full átlag kinai stb,magyarán dolgozó munkásember)
    Ezzel nem degradálni szeretném
    Miután leesett neki,hogy mit tett ,visszament a telenorhoz ,hogy visszaadja
    Sajnáltam a jóembert,egy normális eladó nem csak a papirt nyomja elé,hogy itt irja alá hanem esetleg lebeszéli és más készüléket/tarifát mutat neki

  • zolee001

    őstag

    válasz gbors #282 üzenetére

    De,igazad van,ugy kellene müködnie az országnak ,hogy ne a kiskapukat kelljen kereseni hanem tisztességes ajánlatok legyenek
    Az 1 orával ezelötti példám is mutatja,hogy a voda milyen csodás ajánlattal hivott fel
    Elsösorban a torvényalkotóknak kellene lépni és nem csak akkor kitömni milliárdos birságokkal a szolgáltatókat amikor üres az államkassza (lásd tavalyi év végét)
    A "szipolynet" hány évig müködött mire hoztak törvény,a provident vagy mi a 400 %-os THM-el hány évig szedte az uzsorát?

    Nekem sincs idöm mindenre de "beruházás" elött szétnézek és tájékozodom ami szerintem alap
    Amikor flottát csináltam 3 honap volt mire kitanultam a müködését majd csináltam egyet és nem mentem be elfizut venni 20.000 ft/ ho ért valamint segitettem kb 2200 embernek akik benne voltak a flottámban olcsón kommunikálni

    (2008,ha 2500 ft havidijért,8 ft os percdijjal megérte a vodának akkor a lakossági ügyfeleknek miért is kellet ennek a sokszorsát fizetni rosszabb konstrukcióért???)
    Na ez itt a baj

Új hozzászólás Aktív témák