Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    Annak idején úgy örültem amikor jött az utcánkba a Digi "piacot rombolni". Addig csak UPC volt hűséggel mivel más nem volt, valami Gold csomag tévé, net, telefon 10K felett biztos volt a csekk, 12K inkább úgy emlékszem. Jött a jelentősen olcsóbb Digi "piacot rombolni" és háromszor gyorsabb net és alapból kb. háromszor annyi HD tévécsatornával.

    Amikor hasított a háromszor gyorsabb Digi net és a tévében már HD-ben a hangosan szerváló orosz szőke teniszezőnő combjai, hát teljesen aggódtam a UPC-ért. Ja nem.

    Hogy van ez, amíg szinte monopol helyzetben volt az utcánkban a UPC az rendben, amikor bejött a Digi is az utcába versenyezni az már piacromboló lefölözés? :F :D Ha jól emlékszem, még annak is örültem a lassú UPC settopbox helyett Diginél a koax kábel egyből ment a tévébe és kész.
    Pár év múlva kopogtatott UPC üzletkötő menjünk vissza, hiszen kénytelen voltak árat csökkenteni, szolgáltatást növelni ők is, de még egyedi ajánlatban sem tudott olyan árat és olyan netet mondani, ami Diginél hűség nélkül listaáron kint volt. Most a Vodafone felvásárlással majd talán tudnak jobb ajánlatot adni összevont szolgáltatásokkal Telekom Magenta módra?

    Mobiltelefonnál bejártam a Westel-Pannon-Vodafone-Telekom utat, évek óta elvagyok a Telekommal végül is elégedetten. Az sem érv milyen Digi panaszok, mert mindegyik szolgáltatóra vannak panaszok akár földrajzi helytől függően.

Új hozzászólás Aktív témák