Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Precorus

    tag

    válasz Darmol #94 üzenetére

    Egyszer kipróbáltatták még valamikor infomatikaórán, excelben eltűntek a sorok, oszlopok, meg hasonlók.

    Illetve, oké hogy van, tegyük fel hogy ugyan úgy működik, és a konverzió soha senki doksiját nem vágja agyon. Miért kéne nekem megtanulni, és miért nem tud a ms csinálni egy linux-kompatibilis verziót? Macre van, nem lehet túl nehéz :(((

    #97 Pingüino
    Lutrist használtam, illetve ahol volt, ott a steames wine-t.
    Amúgy ment minden játék, amit felraktam, csak a LOL-nál kellett kicsit piszkálódni. (asszem world of tanks, space engineers volt a lol mellett, ezeke mentek lutrisból, vagy steam protonnal)

    Én csak 2007-es MS office-t találtam, a fórumok amúgy mindenhol azzal voltak tele, hogy nem lehet a frissebbet felrakni, főleg az o365-öt nem.

    Én diákként kaptam mindent, ttk-tól windows 7-8-10-em van, tisztaszoftver programból meg az office. Egy fillért nem kellett költenem hogy jogtiszta cuccokat használjak :)

    Én nem ódzkodtam a linuxtól, volt egy félév opensuse ssh/tűzfal/stb egyetemen. A steam tényleg megoldott mindent, lutrissal meg egy esetben volt probléma. Csak ezt emeltem ki, hogy elég menő hogy majdnem minden megy, de azért teljes alternatívának nem lehet nevezni. :R
    Egyelőre. Remélem.

    Off-off: Már nincs fent, nemrég kaptam havertól egy rift cv1-est, kellett a hely a VR játékoknak :DDD

    szerk.: #110 paatrick
    Durva, hogy erről mennyien nem tudnak, mintha kb sehol nem reklámoznák.

    [ Szerkesztve ]

    Könyvtár == Old-school Netflix

Új hozzászólás Aktív témák