Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Katorga12

    csendes tag

    Meg lehet venni telekomnál is kamatmentes részletre ha valakinek gondot okoz egy összegben kifizetni.Illetve aki éves Ps plus előfizető, kétlem, hogy váltani fog boxra.Bár ha valakinek gondot okoz a saját hobbijának a finanszírozása,lehet más elfoglaltságot kellene keresni helyette. Gamepass előfizetők sem fognak Ps5-re váltani. Sokkal nagyobb baj a 800Gb ssd, ami 3-4 játékra ha elég lesz és over... Visszafelé kompatibilitás is tök jó, de mit èrsz vele ha csak a Red dead 2 pl 100Gb-ot telepít és akkor frissítést még nem is szedett le hozzá? Két naponta szedjem le meg telepítsem újra helyhiány miatt ha esetleg kedvem lenne játszani vele? 😀 A 2Tb-os ssd-k meg kb annyiba kerülnek mint a kiherélt budget series S

  • Katorga12

    csendes tag

    válasz hunluki #26 üzenetére

    Nálam ez nem opció, mert ha pl van egy-két szabad órám és kedvem támad játszani valamivel, nem fogok 1 órát telepíteni, hogy lovagoljak egy kicsit a vadnyugaton vagy menjek pár kört a GT sportban. Ps4 pro-ban is kicseréltem 2Tb-ra az Ps3 meg megkapta az 1 terás hdd-t.Külső tárhely nem lesz, mert zavar, hogy lóg ki a gépből. Persze el tudom fogadni, hogy másnak elég a 800Gb , mert egy-két játékkal elvan hónapokig, de nekem erősen hangulatfüggő mihez van éppen kedvem.Lehet előbb ssd-t veszek aztán játékokat és a végén a gépet 😀. Én mindig előbb 5-6 játékot veszek, hogy legyen mivel játszani /dobozosat kizárólag /, mire megjön a gép. 😀 Persze nem vagyunk egyformák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák