Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    válasz #65675776 #30 üzenetére

    Nem kell, meg nincs is mit általában, hiszen hol van még az episode 3? A kérdés arra vonatkozott, hogy ha volt nálam ilyen cucc, akkor biztonságos-e (eltávolítás után) belépni a steam-re, vagy sem. A helyzetet egyébként jól jellemzi, hogy senki nem ajánlja. Miért is? Nem azért mert tudjuk mi történik. Hanem pont azért, mert senki nem tudja mit csinál az a kliens (kém)program...

    Egyébként a napokban erősen gondolkodtam a FEAR 2 beszerzésén (király volt a demo, már csak 5e mani), aztán megláttam, hogy steam only, és hagyom a fenébe.

    Elkövettem azt a hibát, hogy rákerestem arra, hogy deleted steam account. És bizony elég sok ember állítja, hogy egyszer csak disabled az accountja. "Megoldásnak" annyit írtak, hogy minden játékot külön acc-ra kell megvenni, hogy ha kibasz*ak veled, akkor csak egy játékot bukjál be. Egyszerre. Olyan embert is találtam, akinek már 3 acc-ja lett törölve.

    Ez egyébként nyilván kamu. Ezek az emberek nyilván mind hazudnak. Csak szemét tolvajok. Ezek a fórumok pedig nyilván mind megbízhatatlanok.

    Én viszont megint nem vásároltam... tudom paranoia.

    [ Szerkesztve ]

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák