Új hozzászólás Aktív témák

  • fokukac

    nagyúr

    válasz Yoshida #59 üzenetére

    ez ilyen. Valami 50 számot tölt be egyszerre egy listából, és baromira lassú. Ha nem a nagy shuffle gombra klikkelsz, akkor mintha nem is az egész listát keverné, hanem csak azt, amit betöltött...
    Rendezni nem lehet. A könyvtárban már megjelent egy A-Z, egy Z-A és egy hozzáadás ideje szerinti sorbarendezési opció, de csak számcímre megy, és pl. a playlist-en belül továbbra sem lehet sorba tenni előadó szerint. És adott betűhöz ugrani is elég macerás, mintha a gugli azt akarná, hogy a keresőt használd mindig....
    Böngészőből cast-olni Chromecast Audio-ra van Google Home-ra még mindig nem lehet.

    A nemzetközi fórumokon szidják is a webes felületet, még jobban, mint az appot.

    Ui. Én amúgy megcsináltam azt, hogy kvázi reseteltem az account-omat, és a 3500 like-olt számomat egyenként ki-lájkoltam. Annyi volt köztük a fals szám (karaoke verzió, stb.), hogy meg kellett ezt tennem.
    Elvoltam vele néhány órát, és a végére már 80%-on pörgött a proci, és több GB RAM-ot evett a kis drága... DE megcsináltam, kézzel. Másodjára már lényegesen jobban sikerült az import szerencsére. De ez a PC-s felület nagyon gáz. ÉS amúgy nekem a fekete fehér sem tetszik. Megértem, hogy egy mobil OLED-kijelzőjén ennek lehet jelentősége, de egy 24 colos PC monitoron miért kell fekete alapon erősen világító fehér betűket néznem, ezt nem értem. Miért nem lehet valami világos, színes. Mint pl. a Google Play Music felülete volt...
    De tudom, megint velem van a baj, hogy túl sokat szeretnék, meg deviáns vagyok. : )

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák