Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz pusszycat #15 üzenetére

    Honnan tudjam? Csak próbáltam. Sógorom "halmozottan hátrányos helyzetű", valamikor tavasszal vette a Samu okoskáját. Gyanítom nem alap modellt. Kb. 5 percig nyomkodtam (YT, meg ilyesmi, semmi kapkodás, csak lestem a menüben), lefagyott, ki kellett húzni. :U

    Utána barátomnál a nappali egyik falát szinte kitakaró LG fosott be... Szép nagy volt, gyakorlatilag külön könyv volt a sok marketingszónak (smart 3D fullHD csillióhertz miegymás), de USB filmlejátszás nem működött, FW frissítés (gyári oldalról, típuskód szerint, nem is volt több rev. vagy ilyesmi) után elkezdett mással, nem csak USB-vel bénázni, cserélték... ;] :D Nem tudok típust, nagy "mozibuzi", 3D filmezésre vette és hát khmmm... a pénz kevésbé korlátozza vásárlásait. Samura cserélték, azzal nincs baja, de minap mikor ott voltam már elrakta inkább a távirányítót... :O

    Egyik ügyfélnél kellett wifit hegeszteni samura. Beállítottam, de a menü laggolt, kín volt kivárni. Phillips TV dettó. Ott meg mindenféle regelést is akart, valami mellément, akkor restart. Olyan lassú volt, h mon'tam a pógárnak, ha én csinálom ezt és kiszámlázom az órákat, akkor sírás lesz. TV eléri a wifit, az tuti. Többivel szopcsizzon ő. Otthagytam :))

    Szal egy 80-150 k TV + 30-60 k HTPC még ma is körberöhögi az "okos" (yepp... és a nagy tesónak jelentős) TV-ket. És ez sztem nem fog változni hamarosan.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák