Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerlaip

    addikt

    válasz Dave™ #41 üzenetére

    Nem teljesen jó az összehasonlítás, mert a Dirt 2 nem is próbál szimulátor lenni. De igazat kell adnom, igaz én inkább a Colin Mcrae 02-höz és a 2005-höz hasonlítottam a WRC 4-et, de elkeserített.

    Pl. egy magyar oldal tesztjében olvastam, hogy a WRC 4 FIA hangjai milyen nagyszerűek. Épp egy Mini Countryman WRC-t próbálhattam ki, és olyan volt a hangja, mint egy motorfűrésznek. A 13 évvel ezelőtti Colin 02-nek összetettebb volt a hangja (külön lehetet hallani a Focus turbó szelepjének a hangját, a diffi visítását stb., itt semmi ilyesmit nem hallottan).

    A fizika lehet, hogy jó, de én ilyennel legutóbb a magyar invictus cég cross racing championshipjében már találkoztam 8 éve. Zavar a túl érzékeny irányítás, az azonnal befaroló autó - lehet, hogy a Colinban vacak volt a tengely körül forgó fizikai modell, de nekem valahogy mégis élvezetesebb volt pl. a Colin 2005-ben.

    Szóval egyelőre csalódás, azért próbálkozom még vele ismerkedni, hátha tudok valamit állítgatni, mert így elég rossz. Viszont a Dirt játékok wrc része bizony egyre gyengébb, mióta az amerikai vonalat viszik...

    [ Szerkesztve ]

    lámavakond

Új hozzászólás Aktív témák