Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kanczy

    veterán

    válasz szupermacs #32 üzenetére

    Nagyjából egyetértek, de számomra azért innen NAGYON kilóg Bruce Willis. Hiányolom viszont DiCapriot, természetesen szigorúan SZVSZ :P

    [ Szerkesztve ]

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

  • wolfman

    veterán

    válasz szupermacs #32 üzenetére

    Ezek azok a színészek, akik nagyjából a 90-es évekkel együtt lettek a múlt darabkái. 2000-től kezdődően bejött ez a tendencia, hogy inkább fiatal színészeket raknak be minden egyes filmbe horrortól kezdve vígjátékig mert az menő vagy én nem tudom, de hogy én gusztustalannak tartom, az is biztos, lehet ezzel egyedül vagyok. Éppen ezen húzás miatt a színészkedés mint olyan felhígult és már minden ostoba fasz köcsög "gyerek" merthogy valakinek a valakije beteheti a lábát Hollywoodba.

    Példának? Scarlett Johansson szerintem egy rettentően dekoratív nő, de olyan messze áll a színészkedéstől, mint Stephen Hawking az értelmi fogyatékosságtól, de hát kerek segge van és ez számít a Marvel filmekben.
    Jennifer Lawrence! Én nem tudom ezt a nőt ki b..sza, de hogy ..cire tehetségtelen az is biztos. Fájóan bután játszik, de még fájóbb, hogy a lapos alakításai ellenére nyomatják agyba főbe, mintha orbitális tehetség lenne. De vannak sokan, most nem sorolom.
    Na Bruce Willis az egy kakukktojás, mert ő amíg volt haja jó színész volt, aztán hogy megkopaszodott, oda is lett a tehetésge. Ugyan az mint Nicolas Cage. Végigtolta a 90-es éveket, hogy jobbnál jobb filmjei voltak, aztán egyszercsak taccs, borzalmas szerepeket kap, de úgy is játszik. Willis is kiégett, meghalt, fel kéne adja sajnos.

    (#23) bepken: A Watchmen pont azért lett jó, mert nem változtattak meg benne semmit és nyers amennyire kell. Bizony mutatják a nyílt töréseket, Dr.Manhattan robbantgatja az embereket kendőzetlenül, kézlevágás stb. Az összes másik szuperhős filmek végletekig finomkodnak és ez kifejezetten zavaró számomra.

    Robert Downey Jr. egy közepes színész volt, mondhatni ilyen kis állandó mellékszereplő, aki hol mitugrász, hol okoskodó mitugrász, hogy azért lazább karakter volt. Aztán jött a Vasember, amit kifejezetten jól kitaláltak neki, bejött szerep és azóta lett ő felkapott és nagyon ismert. Nincs baj a szerepével, hogy laza meg poénkodik és felvág a tudásával, hanem azzal, hogy a két legutóbbi Vasember film lett olyan ultragagyi és pocsék, hogy magának a karakternek a fénye sem lett fényesebb. Na mondjuk annyi nem tetszik a karakterrel kapcsolatban, hogy azt a hülye ruhát már mindenből fel tudja venni magára, akár egy karórából vagy a helikopter hátsóüléséből is, ami már kifejezetten gagyi megoldás szerintem.
    Én a Polgárháborúban ráírt gyorsan megváltozunk és felelősségteljes hős akarok lenni szerepe sem tűnt kifejezetten hitelesnek, ahogyan maga a kialakult konfliktus sem. Összecsapott, elnagyolt kényszertörténet.

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák