Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz ribizly #41 üzenetére

    "Te minden le-warezolt jó game-edet kipróbálás után meg is vettél szépen teljes áron?"
    Igen, sőt még többet is. Pár teljes árú játékom ami itt figyel a polcon, de még feltelepítve se volt: Doom, Diablo 3 Collectors Edition (+ Reaper of Souls), Skyrim, X-Com, Metro Redux, Attila: Total War, Command & Conquer 3, Dragon Age: Inquisition, Oblivion, Dungeon Siege 3, Witcher 2 (na jó, ezzel az intróig már eljutottam egyszer). Most húztam újra a gépem (M.2 SSD-re telepítés miatt), a GTA5-ből is az alternatív került fel, pedig ott a polcon az eredeti. Olyan alternatív játékom talán 1-2 ha van amit nem vettem meg boltban. Azok is azért lettek letöltve hogy kipróbáljam egyáltalán érdemes-e megvenni, de még sose voltak telepítve. Valszeg nem is lesznek, idővel ha már esélytelennek érzem, úgyis letörlöm, ne foglalja a helyet. Windowsból van 6 db, Officeból 2, több közülük dobozos Ultimate. Akkor most én mennyire húztam le a kiadókat?

    A digitális áruházakat hagyjuk, herótom van attól ha valaminek a futtatásához, regisztrálásához külső fél szükséges. És ha én azután is szeretnék vele játszani hogy a kiadónak már nem gazdaságos a szerverét működtetni? Meg ne kelljen már ide-oda regelgetni, fiókokba bejelentkezgetni, ha épp nincs netem, mert olyan kedve van a szolgáltatónak, akkor még játszani se lehessen? Ha a kiadó ezt nem képes megoldani, pedig fizettem érte, akkor nyilván rákényszerülök a javított kiadás használatára. Ami ugye jogilag rendben is van, hiszen fizettem a használatért, örüljenek hogy nem rajtuk vasalom be a program hiányosságait.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák