Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz rodrigez #12 üzenetére

    (#12) rodrigez + (#9) Bici: Én sem mondtam, hogy baja lenne az AMD-vel.
    Csak egyszerűen most nem oda húz (főleg az Nvidás konferencián való részvétele óta merem ezt gondolni róla), és amit írsz, hogy a Mantle korlátjai nem tetszenek neki.

  • exedoc

    senior tag

    válasz rodrigez #12 üzenetére

    Egyetértek veled, nem történik akkora minőségbeli ugrás a konzolok miatt. Az egyik felem örül ennek, a másik felem meg nem. Ha kicsit belegondolunk nemcsak a konzolok elterjedése tesz keresztbe a pc-s hardveriparnak. Mikor jött a Sandy, nem telt el egy év mire jött az Ivy, aztán rá egy kicsire foglalatváltás, Haswell. Évente jönnek új processzorok, processzorcsaládok, alaplapok/foglalatok, videókártyák. Nincs is ideje felfutni az egyiknek már váltani kéne másikra. A user meg vár mi olcsóbb, mi hogy alakul, de mire megveszi már új hardverek vannak. Néha örülök a konzolok által megnyomott "stop" gombnak. Persze ezzel az is jár, hogy a fejlesztőknek nincs akkora mozgásterük, és a motorok sem fejlődnek akkora léptékben.

    Carmack bácsiról meg annyit, hogy még mindig tolom a quake3-at, a játék böngészőbe átültetése pedig nagyszerű ötlet volt, újra népszerűvé tette a játékot. A Doom3 még mindig nagy kedvenc, de a Rage-ben is megtaláltam azt amit egy id-s játékban mindig is kerestem annak ellenére, hogy nem tökéletes. Nekem átjött ott is a feeling, meg szép is volt, annak ellenére, hogy ha valamihez közel mentem láttam, hogy nem élesek a textúrák. Sok sikert neki az Oculus-al, remélem ott is alkot ilyen nagyot mint az id-nél. Kiváncsi vagyok mi lesz a jövőben az id-el meg az id Tech-el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák