Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz orion1025 #28 üzenetére

    "Na meg egy demonak vannak többlet költségei is elég rendesen."

    Ezért kellene szerintem úgy csinálni, hogy megjelenés napján jönne egy trial demo is, ami valójában a teljes játék, de csak mondjuk 2 órát játszhat vele az ember. ( ok ez valszeg a warez melegágya lenne)

    Live-Die-Respawn

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz orion1025 #28 üzenetére

    Ez a teszt olvasás járható út lenne, ha a magyar gamer sajtó (online) nem lenne akkora szerencsétlen csődtömeg mint ami. A nyomtatott sajtóról manapság már nincs sok tapasztalatom, a PC Guru szokott minden hónapban a kezembe kerülni, de mindig elborzadok mikor belelapozok. Pedig régen rengeteg évig aktív előfizetőjük voltam. Mára eljutottam oda, hogy egyedül a gamepod az amit el tudok olvasni. Olyan non-szensz dolgokat lehet olvasni tesztekben máshol, hogy az arcomat le tudnám tépni néha. Ez van mikor az internet térhódítását követően minden hülye lehetőséget kap tesztek írására. Most nem nevezem meg az egyik "kedvencemet" ebben a tekintetben (g-vel kezdődik és apocs a vége :D). Egy rövid ideig volt 576magazin pár éve, abban az igazi régi nevek írásaival lehetett találkozni. Annak a magazinnak volt is színvonala. De mi lett vele? Megszünt persze. :C

    A teljes igazsághoz, hozzátartozik, hogy én is írtam egy tesztet pár hete ide. Még jó, hogy nem került ki mert miútán átolvastam még egyszer inkább töröltem és áthelyeztem a blogoldalamra. Mert a gamepod-hoz nem méltó, a saját oldalamon meg úgyse számít :D

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák