Új hozzászólás Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    Ha valakit érdekel angolul: Ha a fájlokat megnézzük, látszik, hogy a CD Projekt benne hagyta az angol (International v. INT) nyelvet is, csak telepítéskor nem lehet kiválasztani.
    Telepítsük fel a játékot magyarul, és a játék telepítési könyvtárában keressük meg az Engine\Config útvonalon található BaseEngine.ini és BaseMinSpecEngine.ini fájlokat.
    Szövegszerkesztővel (pl. notepad) nyissuk meg ezeket a fájlokat, és a Language=HUN sort írjuk át Language=int-re.

    Van még egy ini fájl a saját Dokumentumok\My Games\Rise of the Argonauts\Liquidgame\Config alatt is LiquidEngine.ini néven. Ebben is szerepel a Language=HUN sor.
    Ez a sor az angol változatból hiányzik, úgyhogy én ezt egy soreleji pontosvesszővel inaktívvá tettem, bár nem vagyok benne biztos, hogy szükséges.

    Hogy ezt a hatalmas feladatot miért nem volt képes megoldani a CD Projekt, az jó kérdés.

    Gamepad használata: Bár az opciókban nem lehet kiválasztani, de a játék "játszható" gamepaddal is. Aki próbálkozi ezzel, feltűnhet neki, hogy a bal oldali analóg joy-on fordítva működik a fel-le irány. (Lehet, hogy eredeti XBox controllernél ez nem jelentkezik.)
    Ezt szintén ini file szerkesztéssel orvosolhatjuk.
    Az első bekezdésben említett Engine\Config könyvtárban a BaseInput.ini fájlban az XBox Bindings részt keressük meg.
    Itt keressük meg a "XboxTypeS_LeftY" tartalmú sort, és a Speed=1 részt módosítsuk Speed=-1-re.
    A főmenüben még mindig fordítva fog működni a joy, de a játékban a mozgatás már rendben lesz.
    Ha valaki akar, akkor kísérletezhet egyedi gombkiosztással is, ennek a fájlnak a módosításával.

    Aki hülye, haljon meg!

Új hozzászólás Aktív témák