Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor77

    titán

    válasz Csapoati #48 üzenetére

    "A "miért öltöznek úgy?" féle társaságtól pedig azt kérdezném, hogy ha láttok egy kabriót az utcán, ami még tetszik is, megkísérlitek ellopni? Vagy egy fincsi rántott húst a pultból, amíg nem figyel a kiszolgáló?"

    Igen, ezek pont ugyanazokat az érzelmeket váltják ki. Nálad, lehet.

    Csinálni kell. Kész. Pont.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Csapoati #48 üzenetére

    "A határ szerintem az, ami már félelmet vált ki a hölgyből."

    Itt a gond, ugyanis ez megint egy megfoghatatlan mérce. A húgom 23 éves, elég komolyan kéne verbálisan dolgozni rajta hogy félelmet válts ki belőle. Az elmélet valahol persze itt kéne hogy a gyakorlatot metssze, de én inkább realista ember vagyok, utópiákban gyengén tájékozódok. Egy 20 kilós tejfölösszájú gyerek 6 darab huszon harmincas hölgyben nem fog félelmet ébreszteni, de 6 huszon harmincas férfi egy 20 kilós fiatal lányban simán. Ezt kódold le jogra és próbáld alkalmazni. Királyul menne

    Mivel ez semmilyen kontextusban nem minősül szexuális bántalmazásnak, maximum zaklatásnak, ami megint egy más kategória, így ott is kéne kezelni szerintem.

    "Ha este egy sötét alak rátok szól, hogy de szép a zakód/órád/cipőd, azt minek gondolja egyből az ember?"

    Akkor az is szexuális bántalmazás ?:D Vagy ezzel nem értem hova akartál kilyukadni. Sok dolog kelt bennem is félelmet. Amikor a kamion rám húzza a kormányt, amikor megcsörren a telefonom és látom hogy egy problémás ügyfél az, amikor asszony a teljes nevemen szólít, amikor megnyomom a bekapcs gombot a gépemen és nem történik semmi, meg a pókok gondolatától is rettegek.

    "hogy ha láttok egy kabriót az utcán, ami még tetszik is, megkísérlitek ellopni?"

    Itt szerintem senki nem beszélt lopásról. Inkább hogy de nagyon elfüstölne azzal a jó kiállású m3-as bimmerrel pár szett gumit. Márbocsánat, de az eltulajdonítás az ritkán része ezen monológoknak. Bár lehet az is zavaró manapság ha azt jelzik hogy oltár elé kísérnék és életük végéig szeretnék :DDD

    Persze abban egyetértenék, meg ezek a beszólások igazából fölöslegesek is, hiszen matematikailag mérhetetlenül alacsony azon esetek száma ahol egy nyélgázas füstölős driftelés felkínálása valóban vezetéstechnikai bravúrok tömkelegét vonná maga után. Tehát a kezdeményező fél is tudja hogy nem lesz esélye bal egyben ülni, csak nagyfiúnak akar látszani, a társaság többi tagjának bebizonyítani, hogy elsődleges nemi jegyei még továbbra is nagyszerű egességnek és mégnagyszerűbb méreteknek örvendenek. A megoldás az lenne, ha tudnának kulturáltan, értelmesen beszélgetni, mert azzal lehet hogy többre lehet jutni, viszont ezt meg nem szabályozhatod törvénnyel, hatalommal, szigorral, oktathatod, de jelenlegi tudásunk szerint a hatékonysága annak se kiemelkedő. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák