Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz updog #7 üzenetére

    Nem. De itt egybe van mosva a trendi énisénisénis, a fütyörészés (ha megfordulok egy csaj után az utcán mert éppen, és ezt észreveszi ez is szexuális zaklatás, vagy csak ha meglököm a haveromat közben hogy tesó aztlesdmeg) és a valóban büntetendő szexuális zaklatás.

    Ha túlzott módon van egy jelenség reprezentálva, azzal simán eléred, hogy érzéketlenné válik a közösség rá, mert a csapból is ugye, illetve akik ténylegesen segítségre szorulnak, valóban fizikai értelemben is szexuális zaklatás áldozatai, azok beleszürkülnek a népszerűségre vágyó tini mesélők, a szolidaritásból csatlakozók és a csakmert emberek közé. Ez meg senkinek se jó.

    Motion_Blur: Szép lassan eljutunk oda, hogy ha odamennék egy lányhoz hogy szia nincs kedved beülni valahova? akkor én már szexuális zaklattam. Mondjuk szerencsére megházasodtam, úgyhogy ez a veszély nem fenyeget, de ha ez így megy tovább, lehet hogy esténként alá kell íratnom egy papírt, hogy közös megegyezéssel, saját akaratából söndörödött hozzám ;] A seggére már egy ideje nem merek csapni, mert az meg családon belüli erőszak :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák