Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EyElEs?!

    tag

    válasz Fr@nkieWilde #12 üzenetére

    Most attól, hogy igénytelen vagy a TV-dre még nem gondolom, hogy mások hülyék lennének, mert vesznek egy jó TV-t.
    Kb. mintha a zsigulidból magyaráznád, hogy hülye aki Teslát vesz, parasztvakítás a gyorsulás és a sok extra, és amúgy is olcsóbb a zsigulival járni. Lehet neked elég, hogy eljutsz A-ból B-be, de lehet másnak más az értékrendje. Elég buta hozzáállás.

  • EyElEs?!

    tag

    válasz tutitibi #31 üzenetére

    Plusz amúgy elég sok esetben hosszabb garanciát adnak a TV-kre, ha MM, Alza, Edigital a vásárlás helye, jellemzően a "drágább ajánlott/népszerű" tv-k szoktak akcióban lenni, és amúgy sok esetben ők a legolcsóbbak ezeknél.

    Emellett pl. Alza nem túl rég ingyen kihozta és összerakta (és amúgy le is tesztelte) a TV-met, amit vettem, ami elég menő szolgáltatás. Egyfelől előre egyeztettek időpontot, másfelől fájt a hátam ezért a 40+kg-os TV-t pár hétig megmozdítani se tudtam volna, harmadrészt pedig elég szakszerűen csinálták a dolgokat (de lehet csak kíváncsiak voltak a tvre).
    Szóval mindenkinek szíve joga ott megvenni, ahol a legjobb szolgáltatást kapja. Ha valaki attól érzi jobban magát, hogy bemegy a MM-ba és ott megmondják neki mi a tuti és össze-vissza állított TV-k közül kép alapján választ akkor hajrá.
    Az egyik barátom is bement jó sok éve, megkérdezte melyik a legjobb TV, megmutatták neki (valami hajlított 8K cucc), ő mondta, hogy akkor hozzák ki neki. Az eladót kérdezte, hogy házimozit milyet vegyen hozzá, az meg mondta neki, hogy ebben a TV-ben bizony olyan hangfalak vannak, hogy nem kell hozzá. (Amikor először voltam nála mutatta a TV-jét, és hogy nézzem meg milyen menő a 8K, majd berakott youtuberól egy 8K demo videót én meg nem bírtam ki röhögés nélkül).

    De egyik rokonom is régen (iPhone 4-5 korában) úgy vásárolt, hogy bement az istyleba kérte a legjobb iphonet minden kiegészítővel (és igen, karaoke szettől a legnagyobb dokkolós hangfalon keresztül a fejhallgatón át mindent adtak neki. A 2 dokkolós hangfal sztem egyenként több volt mint az iphone)

    Szóval sztem nem kell sajnálni a médiát és a többi fizikai helyet, ha nem lesz elég ilyen vásárlójuk, akkor elkezdenek fejleszteni valamit. Pl. Kíváncsi lennék, hogy egy istyleban kötnek több hitelszerződést vagy egy átlagos OTP fiókban

  • EyElEs?!

    tag

    válasz CharlieDrop #33 üzenetére

    Remélem átment, hogy nem negatívan értettem, csak arra céloztam, hogy attól, hogy valakinek nem az a hobbija, hogy 100 órát eltöltsön TV keresgéléssel még nem lesz nemnormális.

Új hozzászólás Aktív témák