Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz Fr@nkieWilde #15 üzenetére

    Mit gondoljak át? Bementél egy üzletbe, kerestél egy olyan tévét, amit nagyjából 2 perc utánajárással lehet tudni, hogy nem létezik (oké a forgatható talp az nem egyértelmű), megfuttattad az eladót egy olyan tévével kapcsolatban, amiről tudtad, hogy 20ezerrel olcsóbb mindenhol.
    Hozzáteszem, jó deal az a Philips, az igényeidet maximálisan ki tudja elégíteni és a 130-140ezres LG-Samsung valóban kukába való, hiába 4k.

    "attól, hogy valaki elmegy egy ilyen üzletbe nincs kötelezve rá, hogy akármit is vásároljon onnan. Se az adott üzletből, se máshonnan. Szerintem nem én vagyok az egyedüli, aki felméri a piacot, majd igényei szerint vásárol, ha vásárol. Miért ne mehetnék fel az árukeresőre és nézhetném meg akár az üzletben, hogy máshol van-e ilyen termék és milyen áron?"

    Nem kötelező ott megvenni, és azt se írja elő senki, hogy ne menj fel árukeresőre. Viszont a boltban dolgozóval szemben meg nem korrekt, amit csinálsz, mert az, hogy te megnézed a tévét működés közben, felméred a lehetőségeket egy kellemesen fűtött környezetben, kipróbálod stb, az az a felár, amit te azért fizetsz, amit egy parasztwebshopban nem tudsz megtenni.

    "Én tökéletesen el lettem volna nélkülük, de ha már megkérdezi, hogy miben segíthet, nehogy már ne kérdezhessek tőle..." ahogyan azt is megteheted, hogy annyit mondasz erre, hogy köszi, körbe nézek, nem itt fogom megvenni, hanem ott ahol a legolcsóbb és hidd el, akkor már nem fog úgy tenni egy esetleges beszélgetés végén, hogy már hozná a tévét.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák