Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Gergosz2 #13 üzenetére

    Nem, nem az - eleg sajnalatos, hogy ezt magyarazni kell, de nyilvanvaloan azert szuletnek olyan - ironikusnak szant, de egyebkent - teljesen ostoba kommentek mint a #9-es, mert egyesek nem ertik, mire szokas a 'klon' jelzot hasznalni.
    A GoW nem klonozt a KS-t, egyszeruen fogott egy - addig nem tul elterjedt - jatekmechanikat es felhuzott kore egy kreativ es a stilus addigi felhozatalahoz merten meglepoen innovativ akciojatekot. Az otlet maga nem volt uj, de a megvalositas igen - es persze a siker szempontjabol az sem volt teljesen elhanyagolhato, hogy a kampany vegig frissen friss tudott maradni a kornyezet es az azzal valo interakcio valtozatossaga miatt.

    Ezzel szemben a Order hajp-hadjarata egy kisebb tragedia: a promok 90%-a masbol sem allt mint atvezetokbol, sokaig abban is ketelkedtem, hogy ezzel majd jatszani is lehet, a mareknyi jatekmenet pedig QTE-hegy es a vilag legkisebb csoveben valo ertelmetlen bullet-hell maszlagra emlekeztetett - erre a megjelenes elotti lenagyobb bemutato-eventen kepesek elorukkolni ezzel a verszegeny semmivel - egy random Call of Duty resz elozeteseben tobb kreativitast lehet felfedezni.
    De legalabb szep - el sem tudom kepzelni, hogy a relative nem agyonhasznalt korites es a latvanyon kivul mifele erdekesseget kepesek ebben egyesek felfedezni - nyilvan semmit, es eleg nekik ennyi. Ezesetben fogadjak oszinte reszvetem. :U

Új hozzászólás Aktív témák