Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    Megeszem a kalapom, ha ennek a jateknak a latvanyon kivul nem lesz minden eleme vegletekig kozepszeru.
    Egyszeruen rohej, hogy egy exkluziv next-gen jatek, ami tul van egy csuszason es ket honap mulva megjelenik, abbol all a prezentacioja, hogy egy szuk konyhaban halomra lonek egy csapat ellent. A gyaszkeret meg tenyleg nagyon vagany, ha ez az ara a latvanynak, hat inkabb csavartak volna le a reszletekbol.
    Aki meg nagyon vedi, hogy az nem XY jatek klonja, az inkabb a kerdorevonas helyett meselje mar el, hogy az Order mi olyat tud, amit zsillio jatek elotte nem? Pontosan semmit. Egy tucatTPS, aminek az egyetlen eredti pontja (legalbbis jatekok teren, egyebkent az sem) az a korites.

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Gergosz2 #13 üzenetére

    Nem, nem az - eleg sajnalatos, hogy ezt magyarazni kell, de nyilvanvaloan azert szuletnek olyan - ironikusnak szant, de egyebkent - teljesen ostoba kommentek mint a #9-es, mert egyesek nem ertik, mire szokas a 'klon' jelzot hasznalni.
    A GoW nem klonozt a KS-t, egyszeruen fogott egy - addig nem tul elterjedt - jatekmechanikat es felhuzott kore egy kreativ es a stilus addigi felhozatalahoz merten meglepoen innovativ akciojatekot. Az otlet maga nem volt uj, de a megvalositas igen - es persze a siker szempontjabol az sem volt teljesen elhanyagolhato, hogy a kampany vegig frissen friss tudott maradni a kornyezet es az azzal valo interakcio valtozatossaga miatt.

    Ezzel szemben a Order hajp-hadjarata egy kisebb tragedia: a promok 90%-a masbol sem allt mint atvezetokbol, sokaig abban is ketelkedtem, hogy ezzel majd jatszani is lehet, a mareknyi jatekmenet pedig QTE-hegy es a vilag legkisebb csoveben valo ertelmetlen bullet-hell maszlagra emlekeztetett - erre a megjelenes elotti lenagyobb bemutato-eventen kepesek elorukkolni ezzel a verszegeny semmivel - egy random Call of Duty resz elozeteseben tobb kreativitast lehet felfedezni.
    De legalabb szep - el sem tudom kepzelni, hogy a relative nem agyonhasznalt korites es a latvanyon kivul mifele erdekesseget kepesek ebben egyesek felfedezni - nyilvan semmit, es eleg nekik ennyi. Ezesetben fogadjak oszinte reszvetem. :U

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Gergosz2 #17 üzenetére

    mert videó is alig jött ki belőle.

    Hat igen, ez talan a legszembetunobb jele egy megjelenes elott allo, ilyen kaliberu jateknal annak, hogy valami nagyon nincs rendben - a masik az, hogy amit mutattak, az sem ad okot semmifele bizakodasra.
    Na persze ne legyen igazam, orulnek en neki, ha valami egeszen kiemelkedo szuletne - de egyre biztosabb vagyok abban, hogy csak egy n+1. dogunalmas csolovolde keszul, ahol ambicio volt de tehetseg nem. Emlekszem az elso tizer utan azzal villogtak, hogy forradalmasitjak a QTE-t mint olyat - hat igen, a video is errol tanuskodik.

    GoW sem hozott semmi újat játéktípust tekintve

    Na de en nem is ezt mondtam - ez ugyanis nem egyenlo azzal, hogy egy szimpla klon volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák