Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elithun

    őstag

    válasz elithun #38 üzenetére

    Kipróbáltam, az eddigi tapasztalatok: itt Szegeden szépen vannak tartalmak (pokéstopok, gymek). Viszonylag értelmes berkekben meríti az akksit, és az adatforgalmamat se dobta meg nagyon (~3 óra alatt 15MB-ot használt el, de még csak barangoltam és elfogtam a közelben lévő pokémonokat).
    Maga a játékélmény nekem hozza az elvártat, el lehet vele lenni.
    Ami negatívum, hogy kicsit pontatlan a helymeghatározás és nem értem miért kötelező a GPS használata (értsd, ha van mobilneted, akkor is muszáj a GPS-nek mennie. Így szerintem csak hosszú távon jobban szívja az akksit). A másik negatívum, hogy lehetne picit jobban optimalizálva: nálam a pokémon adatlapjainál egy picit röcög a teljesítmény, amit igazából nem úgy tűnik, hogy bármi igazolna (egyetlen 3D pokémon van a képen, háttérben meg a térkép).

    (#58) 8th
    Mert téged nem érint? Komolyan nem értem mit kell ezen ekkorát parádézni, mint amit te és még néhány Nostradamus csinál. :U Aki zombi lesz ettől az enélkül is a földet nézné és a kavicsokat rugdosná. Aki meg belehal az meg ugyanennyi eséllyel indult minden más tevékenységbe is, hiszen feltételezhető, hogy ott is könnyen elterelődne a figyelme...

    [ Szerkesztve ]

    „Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

Új hozzászólás Aktív témák