Új hozzászólás Aktív témák

  • Én csak azt nem értem hogy a juhtúró is egy komoly hardvert felemészt sztem, pedig ott csak "lejátszás" van. Jó, a feltöltött videót is konvertálni kell, de utána az csak úgy van a szervereken. Mit gondolnak hogy játéknál ami a lejátszás mellett kemény feldolgozást is igényel, azt hogy fogják kiszolgálni?

    Valaki írja a bétát, hogy kellene. Sztem hagyjuk ezt a szart, hiába fogják akár 10ezren is "tesztelni" ha milliókban gondolkodnak. Inkább majd 1milliárd usernél megnézem hogy fog 4K-t letolni 60fps-el bárkinek, meg majd 120-al, akkor is ha egyébként haldoklik a netem, mikor erre a legbikább asztali gépek se képesek.

    Meg aztán ha nincs reklám (gondolom nem úszik be a játékok alatt félpercenként) akkor fizetni kellene. Csak nem gondolják hogy megveszem, aztán ha játszani akarok vele utána még akkor havonta kifizetem a játékot?

    Köszi de inkább belelocsolok 5évente egymilliót a gépbe és akkor játszok és amennyit akarok, akkor is ha éppen szar a net, csak a Steam logint bírja ki ;]

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák