Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Erdekes hogy mennyi ember panaszkodik hogy a telefonja beegett, lehet hogy nem (csak) a kijelzo technolgiaval van baj. Csaladban Xperia 5 cirka 2 ev alatt nem egett be, se az OLED-es iphoneok. Sot, ugy en bloc soha nem hallottam olyanrol, hogy iPhone OLED kijelzo beegett volna. Tv-k mas kerdes, ott valoban problema, de ott is leginkabb LG-eknel hallom. Panel moge rakott elektornika es szoftveres magickek szerintem sokat szamithatnak.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz count_zero #13 üzenetére

    Elhiszem, csak ha ez 100 milliobol par ezer keszulek akkor az gyakorlatilag 0.01%os arany. Ugy mondom akkor inakbb, hogy eloben meg soha nem lattam vagy hallottam barkitol ilyen problemat. Nem az a kerdes hogy nem lehet megcsinalni, hanem hogy mennyire fordul elo ilyen.
    Monitort ettol fuggeltenul en sem vennek, igazabol ott a Microsoftnak kene megoldania ezt a dolgot, de toluk barmit elvarni.... Meg kell nezni amit a DirectX Raytracingszel -szel szerencsetlenkednek az elmult 4-5 evben.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák