Hirdetés

2019. október 20., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) mike1334

mike1334
(addikt)

A The Outer Worlds Xbox One-ra, PlayStation 4-re és PC-re érkezik (Utóbbin előbb Epic Store-ba, majd 1 év múlva Steamre), a megjelenés napja október 25-én várható.

Switchre is jön, nem?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#2) wesder válasza mike1334 (#1) üzenetére

wesder
(veterán)

De, oda is lesz portolva.
Egyébként hogy lesz Epic Exklúzív, mikor GamePass-os lesz? Esetleg a PC GamePass nem kapja meg? Érdekes lenne mivel ugye az Obsidian most az MS alà tartozik.

Fortnite Skin/V-Bucks eladó. Érdeklődni privátban.

(#3) oriic válasza wesder (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

PC Game Pass nem fogja tartalmazni, csak az Xbox-os. A játék meg nem Play Anywhere cím, ezért csak Steamen meg Epic Store-ban lesz elérhető PC-n.

Live-Die-Respawn

(#4) Kelvin válasza oriic (#3) üzenetére

Kelvin
(őstag)

Mondjuk a pre-order alatt több helyről is beszerezhetőnek tűnik.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#5) wesder válasza oriic (#3) üzenetére

wesder
(veterán)

Akkor itt valami nem kerek.
Nem csesztetésből mondom, csak ugye az MS mostani tervei miatt furcsàllottam hogy Epic Ex lenne.

kép link

[ Szerkesztve ]

(#6) oriic válasza Kelvin (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

[link]

És valóban, plusz úgy tűnik, hogy mégis benne lesz PC Game Pass-ban is. Hm, érdekes én más infót kaptam korábban. (Szerk: Javítom akkor hírt, elnézést)

Live-Die-Respawn

(#7) Televan

Televan
(veterán)

Inkább Epic mint Windows.Mire megjelenik a Steamen,egy év múlva úgy is akciós lesz. :D

???

(#8) wesder válasza Televan (#7) üzenetére

wesder
(veterán)

Nem ér meg neked 300ft-ot hogy kipròbàld Steam elött?:U

(#9) Televan válasza wesder (#8) üzenetére

Televan
(veterán)

Nem szeretem ahogy a Windows 10 telepíti az adott játékot.Sajnos ez nem ér meg nekem még 1 forintot sem. :N

???

(#10) wesder válasza Televan (#9) üzenetére

wesder
(veterán)

Miért, hogy telepíti?

(#11) GuineaPigMan válasza Televan (#9) üzenetére

GuineaPigMan
(junior tag)

A MS Store-t én is gyűlöltem, úgy ahogy van, gagyi az egész. Viszont a dedikált GamePass app, szerintem szépre sikeredett.

Huawei P20, PC Ryzen 5 2600 / Sapphire RX 580 4GB

(#12) Televan válasza wesder (#10) üzenetére

Televan
(veterán)

Nem tudok neki mappát megadni csak meghajtót hogy hova tegye Pedig egy WIndowsGames mappában nálam azt csinálna amit akar,de a root -ot ne szemetelje tele. 4 mappát hoz létre,abból kettő nem lehet letörölni,csak ha formatálom a kijelölt meghajtót.Nem értem hogy egy ilyen egyszerű dologra miért nem gondolnak az MS -nél. :)

???

(#13) wesder válasza Televan (#12) üzenetére

wesder
(veterán)

Ezt jò tudni. Mondjuk engem nem zavarna.

(#14) Hopkins95 válasza Televan (#12) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Igen ez tényleg idegesítő, hogy egy ilyen egyszerű dolgot nem tudnak/akarnak megoldani. Ilyen szempontból még az Epic Store is jobb.

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#15) VinoRosso

VinoRosso
(addikt)

Csak nekem van olyan érzésem a játékkal kapcsolatban, mintha a Falloutot nyakon öntötték volna egy nagy vödör Rage festékkel?

(#16) oriic válasza VinoRosso (#15) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Rage vonal nekem nem látszik rajta, de amúgy szerintem egy az egyben Fallout stílusú a játék.

Live-Die-Respawn

(#17) VinoRosso válasza oriic (#16) üzenetére

VinoRosso
(addikt)

A színvilága miatt mondom a Rage-t, meg eléggé punkosra lett megcsinálva.

(#18) Bad Pritt válasza VinoRosso (#15) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Úgy is reklámozzák, mint a Fallout New Vegas szellemi örököse. Azt is ők csinálták.
Amúgy ezerszer inkább ezt venném ősszel (ha jók a visszajelzések), mint pl a Death Stranding-et, amiről továbbra sem tudni semmi konkrétat.

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#19) VinoRosso válasza Bad Pritt (#18) üzenetére

VinoRosso
(addikt)

Pedig a Death Stranding az elég brutálisan néz ki...

(#20) Bad Pritt válasza VinoRosso (#19) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Igen, ez igaz. De ha ugyanúgy nézzük, mint bármely más játékot (hajlamosak a szakmabeliek és a játékosok másként tekinteni rá, mert Kojima és akkor az más), akkor megvan a setup ééés.... ennyi. A sztoriról kb nem tudsz semmit, gameplay alig. Gyakorlatilag 3 hónappal a megjelenés előtt ott tartunk, hogy nem tudjuk, miket fog csinálni a játékos a játékban és azt miért teszi majd. Ezzel szemben itt van ez az Outer Worlds, egy elismert stúdiótól, új cím, jó a dizájn, jók a dumák, megvannak a kívánt rpg elemek. Ez eladja nekem.

(Persze ha mindenki ódákat zeng majd a Death Strandingről, akkor nincs az az isten, hogy ne vegyem meg, hiába nem akarok annyit költeni játékra, de nálam kipukkadt a marketing lufi a harmadik ugyanolyan wtf trailer után sajna.)

[ Szerkesztve ]

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#21) mike1334 válasza Bad Pritt (#20) üzenetére

mike1334
(addikt)

Az a baj azzal (Death Stranding), hogy akkor is jó lesz, ha nem lesz az..mert akkora a hype, hogy te vagy a hülye, mert nem érted a művészetet...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.