Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    Nézegettem ezt már párszor, de én ezt inkább dísznek tudnám elképzelni, mint használható gamepad gémereknek. Régen Segának is ez volt, meg volt PS-re is az SNK-nak, de szerintem nem volt annyira jó és nem hiába ment a gampad forradalom más irányba.
    Ezt max a térdemre rakva bal kézzel fogom+d-pad és jobb kézzel felülről tudnám élvezetesen irányítani. Ami tetszett volna ebben a kivitelezésben, hogy nincs trigger, amit komolyabban be kell nyomni, viszont mivel felül van a plusz két gomb, ezért nem tudok plusz ujjat használni, ha normálisan fogom, ezért teljesen kiesik, mint megoldás.

    MK9-ben a stick lassú és nehéz bizonyos esetekben a d-pad pontosan és gyorsabb, de a játék 95%-ban stickkel tolom - valahol (#14) nemlehet kommentjével tudok a legjobban egyetérteni, bár én F310-el tolom.

    mellesleg vannak nekem is szörnyű emlékeim SNES paddal kapcsolatban :) jó sokszor szétment a kezem mikor SFII-t meg MK-t toltam...de élveztem minden egyes percét

    (#5) Sirandrish: amúgy MK esetében még nem rossz, mivel LE ELŐRE irányokat kell tolni, viszont SF részekben félköröket és köröket kell, amitől szétmegy az ujjad .)

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák