Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dorika87

    őstag

    válasz Tonyk #714 üzenetére

    Próbálgattam én is azóta. Amikor a NAS-on lévő filmet szintén a NAS-on lévő egy másik mappába akartam menteni úgy, hogy egy hangfájl elől vettem ki a pipát, akkor írta ki ezt a rengeteg percet.
    Viszont amikor úgy próbáltam, hogy a NAS-on lévő filmet a notiban lévő SSD-re akartam menteni akkor nekem is kb. 3 percet írt ki. Szóval nem értem... mert tényleg viszonylag hamar meg is csinálta.

    Mindegy, próbálkozom még. Azért köszönöm a segítséget.

    A másik viszont az ami nem hagy nyugodni, hogy a CPU 100%-on megy akkor is amikor 30 torrent feltöltés fut TM-ben közben mondjuk másolok fájlokat és a minidlna is fut (de filmet éppen nem nézünk)
    Ez így normális?
    Főleg azért is érdekes, mert direkt letiltottam a TM-et, leállítottam a minidlna-t és nem volt semmilyen másik folyamat a háttérben és akkor is 100%-ot írt, esetleg néha lement 50-70% körülre, de aztán megint vissza 100-ra. A hdd szinte alig langyos, de a hűtő azért eléggé ment közben.

    Ezt fogadjam el, mert normális ez a % ingadozás úgy, hogy közben nem is csinálunk vele semmit, mert van amikor 26%-ra leesik aztán megint visszamegy 60 körülire. Aztán ha elindítom a TM-et és esetleg még filmet is nézünk mellette akkor megint felmegy 100%-ra.

    Ha ez így megfelelő és ennyit tud a Zyxel akkor elfogadom, csak így mindenestre fura, hogy így működik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák