Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz Tonyk #5398 üzenetére

    Oks, köszi. A kegegyszerübb az kenne ha törölném és ujra feltenném de már az általad irt friss 2.92-t.

    Köszi, bocs a lámaságomért, és hogy picit összekavartam a dolgokat.

    :R

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

  • stigma

    addikt

    válasz Tonyk #5398 üzenetére

    Nézzük akkor:

    Amit írtál megtettem, megkeresetem az ip címét, az stimmelt. Transmission-t próbáltam indítani/leállítani, de azt írta, hogy a mappa/fájl nem létezik.

    Az alábbi paranccsal újratelepítettem, mellyel feltette a 2.92-es Transmission-t.
    slacker -UuiA mrdini:Transmission-2.92 br2:{rtmpdump,gcc/libiconv,curl,libevent}

    Ezek után elindítottam a transmission-t, majd sikeresen konfigoltam a settings.json fájlt (leírás alapján 1-2 átírással)

    Utána elkezdtem örülni, de letört a szarvam hamar.
    Laptopon keresztül Transmission klienssel csatlakoztam a Nas-hoz, beállítottam minden szükséges paramétert:
    - ip cím, autentikáció + letöltés helye
    - Ezenfelül Windows-ban felvettem hálózati meghajtónak.

    Ezután letört a szarvam sajnos, mert 1 fájlt ,,hasheltem" ami már le volt töltve majd olyan 1 perc után a ,,connection refuse" hibát kaptam és enm értem el a transmission-t.
    Ha puttyon beléptem, és megnéztem a státuszát akkor azt írta hogy running és megadta a folyamat azonosítóját (pid-jét)
    Igen reboot is megvolt, automatikusan indul a transmission windows ha a windows-os kliensben leszedek valamit és eltelik 1 perc akkor bontja a kapcsolatot.

    Ilyen jelegű gond esetén mit állítsak?
    Google-ben gyorsan rákeresek meg a forumban is.

    Segítséget ismét köszönöm. :R

    [ Szerkesztve ]

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák